מהי מדיטציה?

דרך המדיטציה אנחנו מתרגלים נוכחות כאן ועכשיו עם מה שיש כרגע.

בלי פרשנויות או מחשבות קשות של מה יהיה, מתרגלים את השחרור מכל מחשבה ומקבלים את המצב כפי שהוא. אנחנו יכולים לשנות את היחס שלנו לחוויה בלי שיפוטיות או אשמה.

בעזרת תרגול המדיטציה אפשר לחזק את הביטחון שלנו, את האמונה ולראות יותר בהיר את הצעד הבא.

לא נתנגד למציאות, נלך איתה. אנחנו יכולים לתת לגל לקחת אותנו איתו, הוא יכול לקדם אותנו לחוף מבטחים או שנצלול ברוגע ושקט וניתן לו לעבור מעלינו בלי מאבק. בלי התנגדות. נצוף במיים חמימים ונעימים, נזרום עם הגלים מחוברים לעוצמה של הים רגועים ושלווים.

מה שיכול לעזור לנו מאוד זאת הידיעה שאני אחראית על האושר שלי, אין נפרדות אלא הכל מחובר להכל, אני מחוברת לרוח, מחוברת לאדם, לטבע, יש לי מוטיבציה לשינוי, יש בי התכוונות, יש את ההבנה שהכל בתנועה כל הזמן והכל זמני.

נשקיע בעצמינו ונחזק את הגזע עליו אנו עומדים, את החוסן והעמידות שלנו, נתחבר לאדמה לשורשים, אפשר לאמן את המוח ולתרגל מחשבות של הווה במקום עתיד.

בעזרת התרגול נהיה יותר מחוברים לשינוי הצומח מתוכנו, עם ההבנה שלצורך בנייה מחדש נדרשת התפרקות, שחרור אחיזה, הסוף מוביל להתחדשות.

זיכרו שהדרך חכמה מן ההולך בה, נבטח בדרך, ביקום, הכל קורה לטובתינו, למעננו, לעזרתנו ונאמר תודה על כל העזרה שאנו מקבלים, שנגדל ונצמח ונחזק את השורשים.

הנכם מוזמנים לשתף בתגובות את החוויות שלכם מהתרגול וכל מי שרוצה להצטרף אלי לתרגול קבוע פעם בשבוע מוזמן ליצור קשר בטופס יצירת קשר באתר.

בהצלחה!

אולי יעניין אותך גם:

דילוג לתוכן